Нашите производи
22222
Нашите услуги
Ако не можете да видите какви било производи што ги барате, следете ги чекорите подолу.
1. Анкета: Клиентите го кажуваат посакуваниот фактор на форма, спецификациите за изведба.
2. Дизајн: Дизајнерскиот тим е вклучен од почетокот на проектот.
3. Менаџмент на квалитет: Со цел да се обезбедат висококвалитетни структури,
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Предности на услугите
Ако не најдете готов производ погоден за проектот, професионалната корисничка услуга може да ви помогне да го добиете идеалниот производ во рок од 7 дена.
 • Истрага за производот
  Клиентот ги информирал потребните фактор на форма, спецификациите за изведба, животниот циклус и барањата за усогласеност.
 • Дизајн тим
  Дизајнерскиот тим е вклучен од почетокот на проектот за да се осигура дека прилагодениот дизајн на производи е најсоодветен за потребите на клиентот.
 • Обезбедување на квалитет
  Со цел да обезбедиме висококвалитетна структура, одржуваме ефикасен систем за управување со квалитет.
 • Производство на волумен
  Штом прототипот се потврди во однос на формата, функцијата и побарувањата, производството е следната фаза.
За нас
Нашата компанија се фокусира на подобрување на квалитетот на спиењето и им пружа топлина на сонот на луѓето.
Хангжу Ронга Пердув и Даун постелнина копродукции, ООД е професионален производител на материјали од под и пердуви, како и разни производи за хометекстил и постелнина. Во 1997 година, Ронгда беше основана од г-дин huу ianианан, кој е пионер за развој на пердуви во Ксијаошан. По повеќе од 20 години развој, нашето седиште е основано во областа Хангжу Ксијаошан сега, а исто така има и две нови фабрики кои се наоѓаат во провинцијата Анхуи и Шандонг за да се обезбеди не само целиот, туку и секој чекор на производство на пердуви и опаѓање под контрола .
 • 1997+ година
  Основање на компанија
 • 20+
  Годишно искуство
 • 150+
  Повеќе од 150 искусен работник со полно работно време.
 • ОЕМ
  ОЕМ сопствени решенија
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ДОБИЈТЕ ДОПУШТЕТЕ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формуларот за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни!